O nas

onas_foto

W OpenMinds, wierzymy w prosty biznes, transparetny i szczery. Stawiamy na tradycyjne wartości i wierzymy w etyczny serwis dla biznesu. Rozumiemy kluczowe aspekty, z jakimi mierzą się nasi klienci i kandydaci. To pomaga nam oferować rozwiązania o niskim ryzyku i znajdować naszym kandydatom oferty pracy jakich poszukują.

Nasze relacje biznesowe opierają się na zaufaniu i wzajemnym szacunku. Długoterminowa współpraca z naszymi klientami pozwala nam na głębokie zrozumienie potrzeb i pełną koncentrację na realizacji naszego motto: Zrekrutować, Przeszkolić i Zatrzymać / Recruit, Train and Retain.

Dostarczamy :

  • Innowacyjne i dopasowane rozwiązania rekrutacyjne i szkoleniowe
  • Duże doświadczenie za dobrą cenę
  • Elastyczne usługi dostosowane do projektu
  • Dostęp do wysokiej klasy kandydatów poprzez sieć kontaktów i networking
  • Konsultacje dostarczające wymierne korzyści, najlepsze praktyki rekrutacyjne oraz długoterminowe rozwiązania w rozwijaniu i zatrzymaniu pracowników
  • Szczery i bezpośredni kontakt.

Skontaktuj się z nami już teraz aby przedyskutować sposób w jaki możemy razem współpracować oraz wesprzeć ralizację Państwa celów biznesowych.


Kim jest Karolina Romanowska-Ciechan?


Twoim osobistym expertem w poszukiwaniu i rozwoju Talentów

Karolina Romanowska-Ciechan jest Psychologiem Organizacyjnym, Konsultantem HR, Poszukiwaczem Talentów, Trenerem i Coachem. Wykształcenie zdobyła w MVC College w Chicago w Stanach Zjednoczonych oraz na Uniwersytecie Wrocławskim i Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Ma ponad 12 lat doświadczenia pracy zarówno w usługach jak i przemyśle w obszarze HR. Podczas tego okresu, miała instrumentalną rolę w pozyskiwaniu i rekrutacji 1000+ pracowników w szerokim spektrum zawodów.

Wielu spośród utalentowanych osób jakie zrekrutowała Pani Karolina zostało docenionych w pracy i awansowanych, niektórzy zostali liderami lub managerami wyższego szczebla i nie przestają dodawać wartości w biznesach jej klientów.

Oferuje również konsultacje HR ze specjalizacją w rekrutacji, zatrzymaniu pracowników oraz procesie zmian w organizacji.

Pani Karolina realizuje dedykowane szkolenia miękkie dla niedużych zespołów zarówno specjalistów, managerów, jaki i całych działów. Współpracuje z Praktykami Biznesu z różnych obszarów by móc wesprzeć najbardziej wyszukane potrzeby klientów.

Klientom indywidualnym dostarcza wsparcie w procesie poszukiwania pracy poprzez analizę i przygotowanie dokumentów aplikacyjnych, przygotowanie do rozmowy o pracę oraz budowanie świadomej autoprezentacji.

Zadzwoń już teraz po wstępne informacje 601 151 309 lub k.romanowska@openminds.pl