• Specjalista ds. komunikacji wizualnej / Grafik

  21.06.2019

  Dla naszego Klienta, międzynarodowego koncernu z branży spawalniczej, poszukujemy utalentowanych kandydatów na stanowisko:

  Specjalista ds. komunikacji wizualnej / Grafik

  Miejsce pracy: Bielawa

  Lincoln Electric jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji urządzeń oraz materiałów dodatkowych do spawania łukiem elektrycznym zrobotyzowanych systemów spawalniczych, plazmowych urządzeń tnących i osprzętu gazowego. Zlokalizowana w Cleveland, Ohio, firma Lincoln Electric posiada zakłady produkcyjne w 21 krajach świata oraz sieć dystrybutorów i biur sprzedaży w ponad 160 krajach. Lincoln Electric zatrudnia prawie 9000 pracowników. W Polsce znajduje się Lincoln Electric Bester Sp. z o.o w Bielawie, Harris Calorific International Sp.z o.o w Dzierżoniowie. Więcej informacji na stronach: www.lincolnelectric.pl

  Zakres zadań:

  • Kreacja i oprawa graficzna materiałów marketingowych na potrzeby realizowanych projektów
  • Przygotowywanie materiałów graficznych do kanałów w social media oraz na stronę internetową
  • Wspieranie zespołu budowania strony, zespołu e-commerce ...
  Czytaj dalej
 • E-commerce IT Specialist

  10.06.2019

  Dla naszego Klienta, międzynarodowego koncernu z branży spawalniczej, poszukujemy utalentowanych kandydatów na stanowisko:

  E-COMMERCE IT SPECIALIST 

  Lincoln Electric jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji urządzeń oraz materiałów dodatkowych do spawania łukiem elektrycznym, zrobotyzowanych systemów spawalniczych, plazmowych urządzeń tnących i osprzętu gazowego. Zlokalizowana w Stanach Zjednoczonych, firma Lincoln Electric posiada zakłady produkcyjne w ok. 40 krajach świata oraz sieć dystrybutorów i biur sprzedaży w ponad 160 krajach. Lincoln Electric zatrudnia ponad 11 000 pracowników na świecie. W lokalizacji w Bielawie na Dolnym Śląsku firma zatrudnia ok. 400 pracowników. Więcej informacji o Lincoln Electric na stronach: www.lincolnelectric.pl oraz www.ichooselincoln.eu 

  Lokalizacja: Bielawa / Dolny Śląsk  

  Zakres obowiązków:

  • Uczestniczenie w budowie platformy handlu elektronicznego B2B w krajach europejskich, zapewniając realizację lokalnych potrzeb.
  • Utrzymywanie systemu, zapewniając jego prawidłową codzienną pracę i rozwiązywanie pojawiających ...
  Czytaj dalej